درباره تِتاتل

خرید و فروش اینترنتی کالا نوعی تراکنش است که از طریق فروشگاه‌های اینترنتی انجام میپذیرد. با توجه به گسترش روزافزون فعالیت‌های اینترنتی، فضا برای کسب و کار پیرامون اینترنت نیز افزایش یافته است.

در ایران، در این چند سال اخیر کاربران اینترنتی به این کسب و کارها توجه جدی پیدا کرده‌اند. و روزانه شاهد رشد روزافزون وبسایت های خرید و فروش آنلاین هستیم. فروشگاه اینترنتی “تِتاتل” نیز یکی از همین فروشگاه های اینترنتی است که از سال 1394 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه عرضه آنلاین محصولات دیجیتال آغاز نمود.

در این متد خرید و فروش، فروشنده محصولات خود را در فضای اینترنتی در اختیار مشتری قرار میدهد و مشتری بر حسب نیاز اقدام به خرید کالا از طریق درگاه های آنلاین بانکی و با استفاده از رمز امنیتی (رمز دوم) انجام میگردد.

معمولا تحویل کالا حداکثر در بازه 1 الی 7 روز صورت گرفته و سایت ها موظف هستند تا 7 روز کالاهای فروخته شده را مورد ضمانت تعویض قرار دهند.

آی استورآنلاین تضمین میکند ارسال کالاهایی که خود فروشنده آنهاست در همان روز و در کمترین زمان ممکن صورت بپذیرد.

فروشگاه اینترنتی تِتاتل، از شروع فعالیت، حوزه عرضه محصولات اپل مانند آیفون، آیپد، مک بوک و Apple Watch و همچنین لوازم جانبی مرتبط را در زمره کار خود قرار داده است.

اما با گسترش نیاز جامعه و بیشتر شدن میل افراد به خرید آنلاین، به تدریج دامنه فعالیت این فروشگاه اینترنتی گسترده گردید. به گونه ایی که تا به امروز در گروه های مختلف نیازهای مشتریان را برآورده نموده است. این فروشگاه تواما در صدد است که کالاهای با کیفیت را به همراه قیمت های رقابتی و مناسب به مشتریان خود عرضه نماید.