روش های پرداخت

پرداخت در فروشگاه آنلاین "تتاتل" به صورت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از رمز دوم و یا روش پرداخت در محل (این امکان تنها در شهر شیراز فراهم گردیده است.) امکان پذیر است.

خریدار محترم، در صورت انتخاب روش پرداخت آنلاین‏‌، می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید. هم اکنون، با کارت بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید:

شماره 16 رقمی کارت بانکی

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی همه کارت های بانکی درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

جهت پرداخت مبالغ اینترنتی لازم است با مراجعه به دستگاهای ATM (دستگاه های خود پرداز) مستقر در بانکی که در آن حساب دارید، اقدام به دریافت رمز دوم نمایید. برای این کار، بعد از ورودی کارت به دستگاه خود پرداز، بخش عملیات رمز را انتخاب نمایید، سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز مورد نظرتان را وارد نمایید و آن را تایید کنید.

توجه داشته باشید، رمز دوم با رمزی که هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند، اما برای کارت های سایر بانک ها به روشی که در بالا ذکر شد، اقدام به دریافت رمز دوم نماید.

کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. (بسته به نوع بانک، تعداد ارقام بین 3 یا 4 عدد متغییر است.)

تاریخ انقضا

تاریخ انقضا روی اکثر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.